סוגי ברזים

סוגי ברזים והתאמה לארונות האמבטיה קמתם ביום בהיר והחלטתם שדי, היום אתם משפצים את חדר האמבטיה. מאיפה מתחילים? אז לפני שבחרתם אינסטלטור להתקנת צנרת חדשה ולפי שכבר בחרתם קרמיקה כמו בבית מלון תתחילו בבחירת הברז. כיום, ישנם המון חידושים בתחום כך שכדאי להתייעץ עם חברה או חנות מתאימה שהרי לפעמים התייעצות עם האינסטלטור או השיפוצניק תוביל אתכם לבחירה פשוטה על מנת לעשות לעובדים חיים יותר קלים. יש לקחת בחשבון את העיצוב שנרצה ואת ארונות האמבטיה שכן ברז הינו מוצר משלים.
ארון אמבטיה קטן כיור
ארון אמבטיה דגם מיני

סוגי ברזים עיקריים:

ברז שתי ידיות: הברז הקלאסי. ידית למים החמים וידית למים הקרים. כזה שבשביל להגיע לטמפרטורה מושלמת תצטרכו להחזיק ולכוון אותו בשתי ידיים, ולסובב בכיוון השעון או נגד כיוון השעון. יש להתחשב בפתח הכיור בשביל הסוג ברז זה. לרוב, ברז זה יתאים בעיקר לארונות אמבטיה בסגנון אירופאי כפרי.
 

ברז ידית אחת (מיקסר):

 הברז הפופולארי הוא כולל ידית אחת שאיתה ניתן לווסת את טמפרטורת המים על ידי סיבוב לימין או לשמאל. ברז זה מגיע בשלל עיצובים ויתאים כמעט לרוב סוגי הארונות אמבטיה.

ברז קיר: 

הברז היוקרתי. הוא מותקן על הקיר ולא על משטח הכיור או על הכיור עצמו. הוא מחייב תכנון מדויק של מיקום הכיור. ברז קיר הוא ברז מאוד אסתטי ומקל מאוד על הניקיון כי אין בו הצטברות של אבנית בתחתית הברז. הוא יתאים לעיצוב הקלאסי והיוקרתי.
 

ברז נשלף או ברז 360 מעלות: 

ברז המטבח שני ברזים אלו מתאימים בעיקר לאזור המטבח ומאפשרים ניקוי של משטחי העבודה בקלות.
 

ברז בטמפרטורה מקובעת: 

כיום ישנם ברזים מתקדמים שמאפשרים לקבע את הטמפרטורה שלהם כך שתהיה קבועה. ברז זה יתאים לארונות אמבטיה בעיצוב עתידני.
 

ברז אוטומטי: 

על ידי חיישן ברז המופעל על ידי חיישן וכך בעצם המים זורמים. ברז זה יתאים בעיקר למלונות או מסעדות שכן הוא שומר יותר על היגיינה (אתם לא נוגעים בברז).
אז בחרתם ברז שמתאים בדיוק לעיצוב של ארונות האמבטיה.
 

על מה חשוב להקפיד לפני שרוכשים?

– נקודות חיבור למשטח הכיור והשתלבות עם ארון האמבטיה. הברזים מגיעים בגדלים קבועים ולא תמיד אפשר לעשות שינויים בגלל סוג החומר.
– התאמת הברז לפי השימוש בו: הורים, ילדים, בעלי מוגבלויות.
– איכות וחומר הברז: בשוק הישראלי קיימים הברזים העיקריים העשויים מניקל, כרום או נירוסטה.
– תחזוקת הברז וקלות הניקוי, שימוש בחומרים המתאימים לניקוי ופתח הביוב בכיור, ניקוי קבוע על מנת לשמור על איכות חייו של הברז.
– חברה איכותית שתתן מענה בעת הצורך וכמובן אחריות!
– סטייל ועיצוב משלים.
 
כשמדובר במוצרים משלימים כמו ברז, יש נטייה לפספס את קו העיצוב שכן ברז הוא פריט שולי. אך, על מנת לעצב את חדר האמבטיה בצורה הטובה ביותר יש לבחור בקפידה קו העיצוב, ארונות האמבטיה הנכונים, המוצרים המשלמים וכמובן הברז הנכון.
 

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עוד קצת על ארונות אמבטיה...

מדוע לרכוש ארון אמבטיה באינטרנט?

כשאתם בוחרים לשפץ את חדר האמבטיה שלכם, או לחילופין לאבזר חדר אמבטיה חדש, בחירת ארון אמבטיה היא אחת הבחירות החשובות מכיוון שארון אמבטיה הוא אלמנט

מחמם מגבות – האם כדאי לנו לרכוש?

כולנו יודעים שאין כיף כמו להתנגב אחרי מקלחת במגבת חמימה ונעימה, במיוחד בימי החורף הקרים. לכן מחמם ומייבש מגבות הוא התשובה. המחמם מייבש את המגבת

למה בוחרים בקרמיקה בחדר האמבטיה?

כשאנו בוחרים לעצב או לשפץ את חדר האמבטיה שלנו, אחד הדבר החשובים ביותר הוא אריחי הקרמיקה שאנו בוחרים. אריחי קרמיקה הם חומרים המיועדים לחיפוי וריצוף