מעצבת או לבד?

בין אם אתם גרים בדירת 4 חדרים בצפון או בוילה ענקית ברמת גן, שיפוץ בית הוא לא דבר פשוט. יש להתחשב בהמון דברים, החל מהשיפוץ עצמו: קרמיקה, ריצוף, צנרת, שבירת קירות ועד לעיצוב. שמדברים על שיפוץ לרוב נשכור חברת שיפוצים או קבלן שיעשה לנו את העבודה, אבל מה בנוגע לעיצוב? אם אתם מאלה שיש להם חוש עיצובי וסטייל בטח שלא תרצו מעצבת פנים אך אם לא ניחנתם ביכולות עיצוב מרשימות או שפשוט אין לכם זמן או כוח מעצבי פנים הוא פתרון מושלם בשבילכם. מתי שווה לשכור מעצבת פנים ומתי עדיף לעצב לבד?
מעצבת פנים

4 קווים מנחים שהם בגדר חובה בעיצוב

שמשפצים דירה יש להתחשב בכל סנטימטר, במיוחד שמדובר בדירות קטנות. מעצב\ת פנים ידעו איך לנצל את ממדי הבית בצורה הטובה ביותר, ולתת תשומת לב לפרטים הכי קטנים שלא חשבנו עליהם בכלל.
שיפוץ מסיבי הוא אחד הסיבות ששווה לשכור מעצב\ת פנים בשבילו. שמדובר על בניית בית חדש או שיפוץ מא'-ת' מדובר בעבודה גדולה.
היכן יהיה ממוקם המטבח ועד הפרטים בחדר האמבטיה.
בבתים שעושים בהם שינוי משמעותי העזרה של מעצב\ת פנים חוסכת זמן וכאב ראש. ומה לגבי שיפוצים רגילים? אם החלטתם על שיפוץ קליל כמו חידוש חדר האמבטיה או צביעה מחדש כמות העבודה הנדרשת בעיצוב הבית אינה משמעותית ולכן אפשר ואף רצוי לעשות זאת לבד ולחסוך מאות ואפילו אלפי שקלים.
עיצוב אחיד, אלא אם תמיד חלמתם לגור בארץ הפלאות כמו אליס, עיצוב אחיד הוא הפתרון הפופולרי.
אך לא להתבלבל, עיצוב אחיד אינו אומר אותם צבעים בכל הבית, אלא קו עיצוב מנחה שעליו תבססו את ההחלטות העיצוביות שלכם.
בחירת הצבעים על אותה קשת גוונים ופריטים מיוחדים בכל חדר יעניקו לבית מראה מיוחד לכל חלל אך יצרו אחידות.
מעצב\ת פנים יעזרו לכם להגיע לתוצאות האלו מבלי שתצטרכו לשבור את הראש.
אגרנות? ביי ביי! עיצוב פרקטי הוא לא בהכרח מינימלי, על מנת לקבל בית שנעים לחיות בו מבלי להעמיס יותר מדי נבחר בפריטי עיצוב ייחודיים אך כאלו שלא יעמיסו על המראה.
כמו שלא תתנו למוכר פלאפל לנתח אתכם אלא לרופא, גם בעיצוב נקרא למומחה.
 

מתי שווה לשכור מעצב\ת פנים?

במקרים כמו שיפוצים מסיבים וחללים גדולים, מעצב\ת פנים הוא הפתרון המושלם. בעזרת תוכנית עבודה משותפת שלכם ביחד והכוונה נכונה, תוכלו להגיע לבית החלומות שלכם.
 

מתי שווה לשפץ לבד?

שיפוצים קטנים או חידושים בבית אינם דורשים מעצב\ת כך שתוכלו לחסוך את הכסף הזה. גם אם לא ניחנתם בחוש עיצוב מפותח תוכלו לשאוב השראה רבה מהאינטרנט ומאתרי עיצוב ולהגיע לתוצאה שחלמתם עליה.
 
עולם העיצוב הוא תחום ענק הכולל בתוכו המון אלמנטים ובעזרת האנשים הנכונים: מעצבים, קבלני שיפוצים, חנויות רהיטים ובנייה וכו' תוכלו לעצב את הבית שתמיד רציתם.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עוד קצת על ארונות אמבטיה...

מדוע לרכוש ארון אמבטיה באינטרנט?

כשאתם בוחרים לשפץ את חדר האמבטיה שלכם, או לחילופין לאבזר חדר אמבטיה חדש, בחירת ארון אמבטיה היא אחת הבחירות החשובות מכיוון שארון אמבטיה הוא אלמנט

מחמם מגבות – האם כדאי לנו לרכוש?

כולנו יודעים שאין כיף כמו להתנגב אחרי מקלחת במגבת חמימה ונעימה, במיוחד בימי החורף הקרים. לכן מחמם ומייבש מגבות הוא התשובה. המחמם מייבש את המגבת

למה בוחרים בקרמיקה בחדר האמבטיה?

כשאנו בוחרים לעצב או לשפץ את חדר האמבטיה שלנו, אחד הדבר החשובים ביותר הוא אריחי הקרמיקה שאנו בוחרים. אריחי קרמיקה הם חומרים המיועדים לחיפוי וריצוף