מה קדם למה? ארונות אמבטיה או קרמיקה

עמידה למים, חזקה, לא יקרה ובשלל עיצובים. גבירותיי ורבותיי, קרמיקה. אריחי קרמיקה מתאימים לחיפוי קירות חדרי אמבטיה, שירותים ומטבחים וכמובן יש גם דגמים המיועדים לריצוף. קרמיקה נחשבת לחומר הגמר המתאים ביותר לחדרי אמבטיה ושירותים, מאחר והיא עמידה בפני נזקי מים וסביבה לחה, היא אינה נאכלת בקלות על ידי חומצות, כמעט ולא סובלת משחיקה, וכמו כן היא עמידה בפני מכות, לחץ וטמפרטורות קיצוניות. קל להתקין אותה, קל לנקות אותה והיא לא דורשת המון תחזוקה וכסף. אם תשאלו כל בעל מקצוע הוא יגיד לכם שבחירת קרמיקה לאמבטיה זה עניין שיש לשקול בכובד ראש, החל מבחירת הסוג ועד לאיכות טובה ועיצוב.

5 טיפים שחייב לדעת לפני רכישת קרמיקה

לפני שמתחילים לשפץ, יש למדוד את חדר האמבטיה ולקחת מידות על מנת להתאים קרמיקה מתאימה.
קרמיקה מגיעה בשלל סגנונות, גדלים וטקסטורות. יש לבחור את טקסטורה המתאימה לנו, שתהיה נוחה לניקוי, יפה וכמובן שתשלב עם ארונות האמבטיה.
עמידות לרטיבות ולחות. קרמיקה טובה ואיכותית תעמוד בתנאים אלו לאורך שנים.
מחירי הקרמיקה מתאימים לכלל האוכלוסייה. ישנם דגמים יקרים יותר ויקרים פחות, היופי שאפשר למצוא את הדגם הרצוי במחיר לכל כיס.
אם בעיצוב עסקינן, קרמיקה צריכה להתאים לקו העיצוב של הבית ובפרט להשתלב בחדר הרחצה עם ארונות האמבטיה והאביזרים המשלימים.
 

5 טיפים שחייב לדעת לפני רכישת ארונות אמבטיה

ארונות האמבטיה מתחלקים לשני סוגים: תלוי ועומד.
גודל הארון הוא רלוונטי שכן, לא נכניס ארון שני מטר למקלחת שאורכה הוא מטר שישים. יש לקחת מידות ולבחור את הגודל המתאים.
שמדברים על ארונות ניקח בחשבון למה הוא נועד ומה נאחסן בתוכו. האם יהיו בתוכו חומרי ניקוי או מגבות, איפור או בכלל מוצרי היגיינה.
ארון טוב הוא ארון שעשוי מחומרים איכותיים שיחזיקו לאורך שנים. יש לבדוק האם החומר ממנו עשוי ארון מתאים לחדר אמבטיה, והאם הוא יכול לעמוד בתנאים של שינויי טמפרטורה קיצוניים ולחות גבוה.
שבוחרים ארון יש לוודא שיש עליו אחריות, ובמידה וחלק מהארון נסדק או התפרק יהיה מי שיבוא ויתקן או להחליף.
גם כאן, עיצוב זה אחד הפרמטרים החשובים. עיצוב מתאים שמשתלב בחדר האמבטיה ועם הקרמיקה יקנה אווירה רגועה ונקייה.
 

אם כן, מה הקשר בין ארונות אמבטיה לקרמיקה?

קרמיקה עמידה לרטיבות מהווה שכבת הגנה ראשונה ועיקרית שכן, בחירה של אחת טובה תגן על הארון מפני רטיבות ולחות היוצאים מהקיר. בנוסף, חשוב שגם ארון האמבטיה יהיה עמיד לרטיבות על מנת למנוע התנפחות ובלאי מוקדם.
קרמיקה איכותית ויציבה תוכל להחזיק עליה ארון אמבטיה בתלייה ללא חשש ליציבותו. הקידוח לא יסדוק אותה והברגים לא יפגעו בנראות הארון.
קרמיקה מעוצבת, תעזור לנו בבחירת קו העיצוב לחדר הרחצה על מנת לא ליצור מראה עמוס ומבולגן. אם נבחר בקרמיקה כהה או עם ציורים, עדיף יהיה לבחור ארון אמבטיה בגוון יותר נקי וקלאסי, ולהפך.
ארונות אמבטיה מגיעים עם כיורים וברזים. בשביל לא לייצר חלודה בברזים שתפגע בקרמיקה יש לבחור ברזי אל חלד איכותיים.
שאלה עתיקת יומין היא מה קדם למה? הביצה או התרנגולת? אם תשאלו אותנו בbathstar, שמדובר בעיצוב חדר האמבטיה יש להתחשב בשני הדברים במקביל.

Share:

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב pinterest
Pinterest
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עוד קצת על ארונות אמבטיה...

מדוע לרכוש ארון אמבטיה באינטרנט?

כשאתם בוחרים לשפץ את חדר האמבטיה שלכם, או לחילופין לאבזר חדר אמבטיה חדש, בחירת ארון אמבטיה היא אחת הבחירות החשובות מכיוון שארון אמבטיה הוא אלמנט

מחמם מגבות – האם כדאי לנו לרכוש?

כולנו יודעים שאין כיף כמו להתנגב אחרי מקלחת במגבת חמימה ונעימה, במיוחד בימי החורף הקרים. לכן מחמם ומייבש מגבות הוא התשובה. המחמם מייבש את המגבת

למה בוחרים בקרמיקה בחדר האמבטיה?

כשאנו בוחרים לעצב או לשפץ את חדר האמבטיה שלנו, אחד הדבר החשובים ביותר הוא אריחי הקרמיקה שאנו בוחרים. אריחי קרמיקה הם חומרים המיועדים לחיפוי וריצוף